Results: Club Regatta

These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.

The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.

Live results expected

All going well we hope to update results throughout this regatta, which is scheduled to start Saturday, 28 November 2020.

Heat 1

Scheduled start: 08:25 Saturday

WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #12 WREC
Coached by: Chris Williams
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
TRID strip TRID
TRID
Waikato/BoP
Crew #2 WHAC [TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Chris Brake
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #2 TGAC
Coached by: Elyse Rothery
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Ffion Lewis
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #1 BPCC
Coached by: Jeff Johnson & Levi Grimmer
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 08:30 Saturday

WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
TRID strip TRID
TRID
Waikato/BoP
Crew #3 WHAC [TRID]
Coached by: Graham Watt & Peter Olifiers
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #3 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [WHAK]
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Maxie Robb
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Ffion Lewis
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 08:35 Saturday

COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Debbie Blake
  • Click to expand crew ⇨
WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #1 WREC
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMC
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #2 NSHC
Coached by: Chris Brake
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #2 BPCC
Coached by: Jeff Johnson & Levi Grimmer
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 08:39 Saturday

EBSC strip EBSC
EBSC
Auckland
Crew #1 EBSC
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMB [CAMC]
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Alastair Riddle
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Juliette Drysdale (M)
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 08:43 Saturday

SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #1 SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Ron Neighbour
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #2 CAMB [CAMC]
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: Stannah Harnes
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 08:47 Saturday

AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #21 WESC [STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
Boat: S-SPC 2
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 SHAK [AKLC]
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [WHAK]
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Coached by: Sachin Arulambalam & Sam Robertson
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 08:51 Saturday

MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brett Henry
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #2 SPCC
Coached by: Axel Dickinson
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMB [CAMC]
Coached by: Giacomo Thomas & Tayla Cook
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMC
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #2 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 08:55 Saturday

BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
BTHC strip BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Crew #1 BPCC [BTHC]
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #3 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #1 WESC [STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
Boat: S-SPC 2
  • Click to expand crew ⇨
TAWC strip TAWC
TAWC
Waikato
TEAW strip TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Crew #1 TAWC [TEAW]
Coached by: David Potts
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 SJHM [WKOC]
Coached by: Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #2 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #4 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 08:59 Saturday

MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
  • Click to expand crew ⇨
ROTC strip ROTC
ROTC
Bay of Plenty
WHHS strip WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Crew #2 ROTC [WHHS]
Coached by: Tom Clark
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #2 CAMB [CAMC]
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Lynette Skelton (L)
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
BTHC strip BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Crew #2 BPCC [BTHC]
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
  • Click to expand crew ⇨
KICC strip KICC
KICC
Auckland
Crew #2 KICC
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
TRID strip TRID
TRID
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 WKOC
Coached by: Stannah Harnes
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 09:03 Saturday

NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Anna Delong
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #2 CAMC
Jo Mackie (stroke), Katie Dale
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #2 TGAC
Coached by: Jodi Tong
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #2 MERC
Coached by: Brendon Grey
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #1 BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
  • Click to expand crew ⇨
WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #2 WREC
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 09:07 Saturday

WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #1 WREC
Coached by: Chris Williams
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMB [CAMC]
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #2 SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
  • Click to expand crew ⇨
ROTC strip ROTC
ROTC
Bay of Plenty
JPCR strip JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Crew #1 ROTC [JPCR]
Coached by: Tom Clark
  • Click to expand crew ⇨
KICC strip KICC
KICC
Auckland
Crew #1 KICC
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Andrew Ede
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
HOWI strip HOWI
HOWI
Auckland
Crew #51 AKLC [HOWI]
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4

Scheduled start: 09:11 Saturday

WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #3 WHAC [WHAK]
Coached by: Steve Brine
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brendon Grey
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Charles Haggie
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #1 SPCC
Coached by: Martin Simoncelli
  • Click to expand crew ⇨
TAWC strip TAWC
TAWC
Waikato
Crew #1 TAWC
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMC
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 09:15 Saturday

WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #3 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #6 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 RPCW [WKOC]
Logan Ullrich (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #5 RPCW [TGAC]
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #6 RPCW [WKOC]
Flynn Watson (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #3 RPCW [WKOC]
Flynn Traeger (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 09:19 Saturday

RPCA strip RPCA
RPCA
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #2 RPCA [WESC]
  • Click to expand crew ⇨
RPCA strip RPCA
RPCA
AKGC strip AKGC
AKGC
Auckland
Crew #1 RPCA [AKGC]
Jack Ready (AKGC)
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #4 RPCW [CAMC]
Seth Hope (CAMC)
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #7 RPCW [TGAC]
James Scott (TGAC)
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #4 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #5 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 09:23 Saturday

RNZX strip RNZX
RNZX
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #14 RNZX [AKLC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #4 RPCW [CAMC]
Rebecca Leigh (CAMC)
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
CTYC strip CTYC
CTYC
Canterbury
Crew #8 RNZX [CTYC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
TAWC strip TAWC
TAWC
Waikato
Crew #4 RNZX [TAWC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
AWGC strip AWGC
AWGC
Whanganui
Crew #11 RNZX [AWGC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
WRAC strip WRAC
WRAC
Marlborough
Crew #9 RNZX [WRAC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 RPCW [WKOC]
Grace Watson (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 09:27 Saturday

RPCW strip RPCW
RPCW
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #7 RPCW [CAMC]
  • Click to expand crew ⇨
RPCA strip RPCA
RPCA
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #2 RPCA [COMC]
  • Click to expand crew ⇨
RPCA strip RPCA
RPCA
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 RPCA [NSHC]
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 RNZX [WKOC]
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #10 RNZX [CAMC]
Samantha Voss (CAMC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 RPCW [WKOC]
Nina Hearn (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
CTYC strip CTYC
CTYC
Canterbury
Crew #13 RNZX [CTYC]
Phoebe Spoors (CTYC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 09:31 Saturday

RPCW strip RPCW
RPCW
TAWC strip TAWC
TAWC
Waikato
Crew #5 RPCW [TAWC]
Luka Ellery (TAWC)
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #7 RNZX [NSHC]
Ashlee Rowe (NSHC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
AVNC strip AVNC
AVNC
Canterbury
Crew #3 RNZX [AVNC]
Olivia Loe (AVNC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
STAC strip STAC
STAC
Wellington
Crew #5 RNZX [STAC]
Jackie Kiddle (STAC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
RPCW strip RPCW
RPCW
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #3 RPCW [WKOC]
Katie Lush (WKOC)
  • Click to expand crew ⇨
RPCA strip RPCA
RPCA
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #3 RPCA [AKLC]
Alana Sherman (AKLC)
  • Click to expand crew ⇨
RNZX strip RNZX
RNZX
STAC strip STAC
STAC
Wellington
Crew #12 RNZX [STAC]
Ruby Tew (STAC)
Coached by: James Coote
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 09:36 Saturday

KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #2 MACL [SGEC]
Coached by: Allan Vester
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 SJHM [WKOC]
Coached by: Sean Birdling & Alex Andersen
  • Click to expand crew ⇨
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Mike Ruiterman
  • Click to expand crew ⇨
WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #1 WREC
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Allan Vester
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #22 WESC [STPA]
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
Boat: Dave Shireffs (M)
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 09:41 Saturday

SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #2 SHAK
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #21 WESC [STPA]
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
Boat: Dan Ashby (M)
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #12 NSHC [WTLB]
Coached by: Mark Clemo & Lucy Anderson
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Crew #1 WHAC
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #2 SPCC
Coached by: Kyle Coles
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #2 SJHM
Coached by: Alex Andersen
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 09:46 Saturday

AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 SHAK [AKLC]
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 HAMB [WKOC]
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #1 SPCC
Coached by: Kyle Coles
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #2 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #11 NSHC [WTLB]
Coached by: Mark Clemo & Lucy Anderson
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 09:50 Saturday

WESC strip WESC
WESC
Auckland
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #21 WESC [STPA]
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
Boat: Alex Munro (H)
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #2 NSHC
Coached by: Patrick Davenport & Liam Avery
  • Click to expand crew ⇨
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Mike Ruiterman
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brett Henry
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #2 HAMC
Coached by: Charles Haggie
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 09:54 Saturday

ROTC strip ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Crew #1 ROTC
Coached by: Tom Clark
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Patrick Davenport
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Charles Haggie
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMC
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Sachin Arulambalam & Sam Robertson
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 09:58 Saturday

WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #2 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Garth Tremeer (H)
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #3 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMC [CAMB]
Coached by: Giacomo Thomas
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Roger McGarry (H)
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Coached by: Sachin Arulambalam & Sam Robertson
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #2 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:02 Saturday

TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Andrew Ede
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #2 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Juliette Drysdale (M)
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: X-David Steele (XL)
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brett Henry
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: Steve Wills
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Anna Delong
  • Click to expand crew ⇨
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Ron Neighbour
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:06 Saturday

COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Ron Neighbour
  • Click to expand crew ⇨
WKDS strip WKDS
WKDS
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKDS [WKOC]
Coached by: Gary Robertson
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #11 HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Victoria Goodwin
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:10 Saturday

WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #2 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: S-SPC 1
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: S-Michael Chandler
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
TRID strip TRID
TRID
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [TRID]
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Patrick Davenport
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #2 NSHC
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: David Littlejohn
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:14 Saturday

AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: David Neuhaus & Mat Jensen
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #4 HAMB [WKOC]
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #2 SPCC
Coached by: Gordon Trevett
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Charles Haggie
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #1 SHAK
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #3 HAMB
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #3 AGSB
Coached by: David Neuhaus & Mat Jensen
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 10:18 Saturday

AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
HOWI strip HOWI
HOWI
Auckland
Crew #51 AKLC [HOWI]
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #2 HAMB
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #12 NSHC [WTLB]
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 HAMB [WKOC]
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #1 SPCC
Coached by: Gordon Trevett
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #11 NSHC [WTLB]
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Coached by: David Neuhaus & Mat Jensen
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:22 Saturday

WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: Tufi Sele
  • Click to expand crew ⇨
WREC strip WREC
WREC
Auckland
HUAN strip HUAN
HUAN
Auckland
Crew #1 WREC [HUAN]
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Paul Clinton
  • Click to expand crew ⇨
EBSC strip EBSC
EBSC
Auckland
Crew #1 EBSC
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #11 HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Jarod Fleming
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #2 TGAC
Coached by: Andrew Ede
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 10:26 Saturday

WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #12 WREC
Coached by: Chris Williams
  • Click to expand crew ⇨
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 AKLC
Coached by: Michael Smyth
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
WHIC strip WHIC
WHIC
Waikato/BoP
Crew #1 BPCC [WHIC]
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brendon Grey
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Nick Chamberlain
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:30 Saturday

MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Brett Henry
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Will England & Gini Dunne
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #21 WESC
Coached by: Glenn Barwick
Boat: Lynette Skelton (L)
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
Crew #1 SHAK [AKLC]
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #2 HAMC
Coached by: Alastair Riddle
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Crew #2 WHAC
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 HAMB [WKOC]
Coached by: Glenn Ross
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 10:34 Saturday

AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #2 AGSB
Max Bavage (stroke), Noah Hays
Coached by: Gini Dunne & Will England
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 SJHM [WKOC]
Coached by: Sean Birdling & Alex Andersen
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Alastair Riddle
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #2 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #2 SHAK
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 10:38 Saturday

AKLC strip AKLC
AKLC
Auckland
HOWI strip HOWI
HOWI
Auckland
Crew #51 AKLC [HOWI]
Tony Lu (stroke), Paul Cornea
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #22 WESC
Coached by: Glenn Barwick
Boat: S-Dom Drury (L)
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [WHAK]
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #2 SJHM [WKOC]
Coached by: Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
SPCC strip SPCC
SPCC
Waikato
Crew #1 SPCC
Coached by: Craig Peebles
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:43 Saturday

TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Maxie Robb
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Crew #2 WHAC
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #2 MERC
Coached by: Jim Matchett
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
Crew #1 WHAC
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
ROTC strip ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Crew #1 ROTC
Coached by: Tom Clark
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #3 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #1 HAMC
Coached by: Alastair Riddle
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2

Scheduled start: 10:48 Saturday

MACL strip MACL
MACL
Auckland
SGEC strip SGEC
SGEC
Auckland
Crew #1 MACL [SGEC]
Coached by: Ffion Lewis
  • Click to expand crew ⇨
WKDS strip WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Crew #1 WKDS
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #11 HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Chris Brake
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
Coached by: Jim Matchett
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #12 HAMC
Coached by: Kylee Corboy & Carter Haddon
  • Click to expand crew ⇨
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
Coached by: Debbie Blake
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3

Scheduled start: 10:53 Saturday

WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #1 WREC
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
HAMC strip HAMC
HAMC
Waikato
Crew #3 HAMC
Coached by: Alastair Riddle
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #2 NSHC
Coached by: Chris Brake
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #2 TGAC
Coached by: Elyse Rothery
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #1 BPCC
Coached by: Jeff Johnson & Levi Grimmer
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 10:57 Saturday

WKDS strip WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Crew #1 WKDS
Coached by: Gary Robertson
  • Click to expand crew ⇨
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Anna Delong
  • Click to expand crew ⇨
TGAC strip TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Crew #1 TGAC
Coached by: Steve Finlayson
  • Click to expand crew ⇨
WESC strip WESC
WESC
Auckland
Crew #1 WESC
Coached by: Nick Dawe & Giacomo Galano
Boat: Nicky Coles (M)
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1

Scheduled start: 11:01 Saturday

AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #11 NSHC [WTLB]
Coached by: Anna Stanley
Boat: Pennie Kennings
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMB [CAMC]
  • Click to expand crew ⇨
MERC strip MERC
MERC
Auckland
Crew #1 MERC
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Heat 2

Scheduled start: 11:05 Saturday

KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
COMC strip COMC
COMC
Auckland
Crew #1 COMC
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Heat 1

Scheduled start: 11:09 Saturday

NSHC strip NSHC
NSHC
Auckland
Crew #1 NSHC
Coached by: Anna Delong
  • Click to expand crew ⇨
ROTC strip ROTC
ROTC
Bay of Plenty
Crew #1 ROTC
Coached by: Tom Clark
  • Click to expand crew ⇨
CAMC strip CAMC
CAMC
Waikato
Crew #1 CAMC
Coached by: Louise Beaumont
  • Click to expand crew ⇨
BPCC strip BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Crew #1 BPCC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
  • Click to expand crew ⇨
WHAC strip WHAC
WHAC
Bay of Plenty
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAC [WHAK]
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
  • Click to expand crew ⇨
WREC strip WREC
WREC
Auckland
Crew #1 WREC
Coached by: Chris Williams
  • Click to expand crew ⇨
WKOC strip WKOC
WKOC
Waikato
Crew #1 WKOC
Coached by: Stannah Harnes
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2